Rk | Team | Event | 4x100 |
---|---|---|---|
1 |
|
Thu May 12 |
43.22 |
2 |
Class 2A - North Iowa Cedar-West - District 2A-04 (Hudson) Logan Chesler, Aaron Arment |
Thu May 12 |
43.25 |
3 |
Class 2A - SEISC-North - District 2A-03 (Eddyville-Blakesburg) |
Thu May 12 |
43.88 |
4 |
Class 2A - Heart of Iowa-Large - District 2A-08 (Roland-Story, Story City) Nathan Erickson, Cole Hocker |
Mon May 9 |
43.97 |
5 |
Class 2A - WaMaC-East - District 2A-05 (Monticello) |
Tue Apr 5 |
H 43.98 |
6 |
Class 2A - Little Hawkeye - District 2A-03 (Eddyville-Blakesburg) Sam Tvedt, Chase Carlson |
Mon May 9 |
H 44.02 |
6 |
|
Thu May 12 |
44.02 |
8 |
Class 2A - Cedar Valley - District 2A-05 (Monticello) |
Thu Apr 28 |
44.30 |
9 |
Class 2A - Heart of Iowa-Large - District 2A-08 (Roland-Story, Story City) Zach Smith, Austin Lomica, Justin Christensen |
Mon May 9 |
44.39 |
10 |
Class 2A - Cedar Valley - District 2A-05 (Monticello) |
Thu May 12 |
44.46 |
10 |
Class 2A - SEISC-South - District 2A-03 (Eddyville-Blakesburg) Sid McMartin, Marcus Giltner, Brandon Warren, AJ Rachford |
Mon May 9 |
H 44.46 |
12 |
Class 2A - North Iowa - District 2A-06 (North Fayette, West Union) Tanner Lewis, Luke Wagner, Tyler Thome |
Fri May 6 |
H 44.47 |
13 |
|
Mon May 2 |
44.51 |
14 |
Class 2A - Twin Lakes - District 2A-07 (OA-BCIG, Ida Grove) Jamie Wernimont, Nick Tarbox |
Mon May 9 |
H 44.52 |
15 |
|
Thu May 12 |
H 44.63 |
15 |
Class 2A - North Iowa Cedar-East - District 2A-04 (Hudson) |
Mon May 9 |
H 44.63 |
17 |
|
Fri Apr 29 |
44.64 |
18 |
|
Thu May 12 |
H 44.67 |
19 |
Class 2A - North Central - District 2A-08 (Roland-Story, Story City) Brandon Thilges, Dustin Skow |
Mon May 9 |
H 44.79 |
20 |
|
Tue Apr 12 |
H 44.89 |
20 |
Class 2A - Upper Iowa - District 2A-06 (North Fayette, West Union) Jake Doubek, Brady Feldman, Reid Nuss |
Mon May 9 |
H 44.89 |
22 |
Class 2A - Heart of Iowa-Small - District 2A-08 (Roland-Story, Story City) Sam Crouch, Bryttan Thompson |
Tue Apr 5 |
44.95 |
23 |
Class 2A - Corn Bowl - District 2A-04 (Hudson) |
Fri May 6 |
H 45.04 |
24 |
Class 2A - Cedar Valley - District 2A-05 (Monticello) Dylan Gross, Garet Huston, Austin Kessler, Caleb Freund |
Tue Apr 26 |
45.05 |
25 |
Class 2A - Western Valley-North - District 2A-01 (Cherokee) Joe Mason, Tyler Campbell |
Fri Apr 29 |
H 45.11 |
26 |
Class 2A - Heart of Iowa-Large - District 2A-07 (OA-BCIG, Ida Grove) Thomas Fagg, Darin Newell, Jeff Skalla |
Mon May 9 |
45.13 |
27 |
Class 2A - SEISC-South - District 2A-03 (Eddyville-Blakesburg) Brock Mickelson, Jay Wilsey, Justin Fett |
Thu May 12 |
45.18 |
28 |
|
Thu May 12 |
45.20 |
29 |
|
Thu Apr 28 |
H 45.22 |
29 |
Class 2A - South Central - District 2A-03 (Eddyville-Blakesburg) Kile Overmeyer, Curt Coughlin, Robert Pistek, Logan Williams |
Mon Apr 18 |
H 45.22 |
31 |
Class 2A - North Iowa Cedar-East - District 2A-06 (North Fayette, West Union) |
Fri Apr 1 |
H 45.28 |
32 |
Class 2A - Twin Lakes - District 2A-07 (OA-BCIG, Ida Grove) Curtis Anderson, Caden Duncan |
Thu May 5 |
H 45.30 |
33 |
|
Thu May 5 |
H 45.37 |
34 |
Class 2A - Siouxland - District 2A-01 (Cherokee) Toby Lo, Michael Lovan, Judd Andringa, Jordan Dykstra |
Thu May 5 |
45.38 |
35 |
Class 2A - Heart of Iowa-Large - District 2A-03 (Eddyville-Blakesburg) |
Tue Apr 26 |
45.58 |
36 |
Class 2A - Cedar Valley - District 2A-05 (Monticello) Daniel Larew, Jack Verducci, Jacoby Firkins |
Fri Apr 8 |
45.59 |
37 |
|
Thu May 5 |
H 45.69 |
38 |
|
Mon May 9 |
H 45.71 |
39 |
Class 2A - South Central - District 2A-03 (Eddyville-Blakesburg) Jake McGinnis, Sam Taylor, Kasey Beals |
Tue Apr 5 |
H 45.79 |
40 |
Class 2A - West Central - District 2A-02 (Clarke, Osceola) |
Mon May 9 |
45.81 |
41 |
Class 2A - Western Iowa - District 2A-07 (OA-BCIG, Ida Grove) Zach Christensen, Luke Huebert |
Tue May 3 |
H 45.84 |
42 |
Class 2A - Heart of Iowa-Small - District 2A-08 (Roland-Story, Story City) Chris Kauer, Logan Gibbs |
Mon May 9 |
45.91 |
43 |
Class 2A - Tri-Rivers - District 2A-05 (Monticello) Dallas Koppes, Mitch McLaughlin, Dan Hosch |
Tue Apr 12 |
45.99 |
44 |
Class 2A - North Central - District 2A-08 (Roland-Story, Story City) Jordan Arnold, Thomas Kesten |
Fri Apr 8 |
H 46.01 |
45 |
Class 2A - Siouxland - District 2A-01 (Cherokee) |
Mon Apr 25 |
H 46.09 |
46 |
Class 2A - North Central - District 2A-08 (Roland-Story, Story City) Connor Kem, Alex Brand |
Fri Apr 8 |
H 46.14 |
46 |
Class 2A - Corner - District 2A-02 (Clarke, Osceola) |
Thu May 5 |
H 46.14 |
48 |
|
Mon May 9 |
H 46.24 |
49 |
|
Thu Apr 28 |
46.34 |
50 |
Class 2A - Upper Iowa - District 2A-06 (North Fayette, West Union) Kyle Kleman, Zak Kerr |
Mon May 9 |
H 46.37 |