Rk | Team | Event | 4x100 |
---|---|---|---|
1 |
Class 4A - Mississippi Valley-Valley - District 4A-02 (Dubuque, Hempstead) Marshall Hill |
Sat May 21 |
42.07 |
2 |
|
Sat Apr 30 |
42.34 |
3 |
Class 3A - WaMaC-East - District 3A-02 (Central Clinton, DeWitt) Chris Campbell, Joe Feldpausch, Brandon Jasper |
Sat Apr 30 |
42.54 |
4 |
Class 4A - CIML-Metro - District 4A-06 (Urbandale) Luke Duos, Joe Koger, Jake Trerotola, Rashod Tullis |
Thu May 5 |
42.55 |
5 |
Class 4A - Mississippi Valley-Mississippi - District 4A-03 (Iowa City, City High) Jonathan Williams |
Thu Apr 28 |
42.62 |
6 |
Class 4A - Mississippi Valley-Valley - District 4A-03 (Iowa City, City High) Kristopher Gardner, Alex Carr |
Mon May 2 |
H 42.63 |
7 |
Class 4A - CIML-Metro - District 4A-01 (Ankeny) Rodney Silliman, Kaleb Van Cleave, DeShawn Willis, Onterier Brown |
Sat Apr 2 |
H 42.87 |
8 |
Class 4A - CIML-Metro - District 4A-06 (Urbandale) |
Thu May 5 |
42.89 |
9 |
Class 4A - Mississippi Valley-Mississippi - District 4A-02 (Dubuque, Hempstead) |
Thu May 12 |
42.99 |
10 |
|
Thu May 12 |
43.04 |
11 |
|
Thu Apr 28 |
43.10 |
12 |
Class 4A - Missouri River - District 4A-04 (Lewis Central) Antonio Anderson, James Burton, Datrick Hollis |
Fri Apr 29 |
43.17 |
13 |
Class 3A - Mississippi Valley-Mississippi - District 3A-02 (Central Clinton, DeWitt) Tanner Denlinger, Andrew Ganshirt, Aaron Schueller |
Thu May 12 |
43.21 |
14 |
|
Thu May 12 |
43.22 |
15 |
Class 2A - North Iowa Cedar-West - District 2A-04 (Hudson) Logan Chesler, Aaron Arment |
Thu May 12 |
43.25 |
16 |
Class 4A - Hawkeye Ten - District 4A-04 (Lewis Central) Cole Johnson, Nate Connealy, Eric Toole |
Thu May 12 |
43.33 |
17 |
Class 4A - Mississippi Valley-Mississippi - District 4A-03 (Iowa City, City High) Bobby Millard |
Thu May 12 |
43.36 |
18 |
Class 4A - Missouri River - District 4A-04 (Lewis Central) Spencer Zook, Nick Longtin |
Thu May 12 |
43.42 |
18 |
Class 3A - WaMaC-East - District 3A-02 (Central Clinton, DeWitt) |
Thu May 5 |
43.42 |
20 |
Class 3A - Missouri River - District 3A-05 (MOC-Floyd Valley) |
Thu Apr 28 |
H 43.44 |
21 |
|
Thu May 12 |
43.56 |
22 |
Class 4A - Mississippi Athletic - District 4A-05 (North Scott, Eldridge) |
Thu May 12 |
43.57 |
23 |
Class 4A - CIML-Metro - District 4A-01 (Ankeny) Anthony Lewis, Jerrall Stokes, Isaac Newsome |
Thu May 5 |
43.60 |
24 |
Class 4A - CIML-Iowa - District 4A-01 (Ankeny) |
Thu Apr 21 |
43.65 |
25 |
Class 4A - Mississippi Athletic - District 4A-05 (North Scott, Eldridge) Jordan Webb, Josh Osborn, Jamal Simmons |
Tue Apr 12 |
43.69 |
26 |
|
Fri May 6 |
43.73 |
27 |
Class 1A - Pride of Iowa - District 1A-10 (Martensdale-St. Marys) |
Thu Apr 21 |
43.80 |
27 |
Class 4A - WaMaC-East - District 4A-02 (Dubuque, Hempstead) |
Thu May 12 |
43.80 |
29 |
|
Fri May 6 |
43.81 |
30 |
Class 2A - SEISC-North - District 2A-03 (Eddyville-Blakesburg) |
Thu May 12 |
43.88 |
31 |
Class 3A - Northeast Iowa - District 3A-08 (Waverly-Shell Rock) Reed Faldet, Tyler Clark, Dan Miller, Brandon Kerian |
Thu May 5 |
H 43.91 |
32 |
Class 3A - WaMaC-East - District 3A-06 (Mount Pleasant) |
Mon Apr 25 |
H 43.92 |
33 |
Class 2A - Heart of Iowa-Large - District 2A-08 (Roland-Story, Story City) Nathan Erickson, Cole Hocker |
Mon May 9 |
43.97 |
34 |
Class 2A - WaMaC-East - District 2A-05 (Monticello) |
Tue Apr 5 |
H 43.98 |
35 |
|
Thu May 5 |
44.00 |
36 |
Class 2A - Little Hawkeye - District 2A-03 (Eddyville-Blakesburg) Sam Tvedt, Chase Carlson |
Mon May 9 |
H 44.02 |
36 |
|
Thu May 12 |
44.02 |
38 |
Class 1A - Siouxland - District 1A-12 (West Sioux, Hawarden) |
Thu Apr 7 |
44.06 |
39 |
|
Mon May 9 |
H 44.07 |
40 |
Class 4A - Mississippi Athletic - District 4A-05 (North Scott, Eldridge) Darwin Long, Kyle Bennett |
Mon May 2 |
H 44.11 |
41 |
Class 4A - Mississippi Valley-Mississippi - District 4A-03 (Iowa City, City High) Eric Zenisek, Eric Hovda |
Tue May 3 |
44.18 |
42 |
Class 4A - Missouri River - District 4A-04 (Lewis Central) Ryan Anderson, Steven Bentz, Eric Peters |
Mon Apr 11 |
H 44.22 |
43 |
Class 4A - Mississippi Valley-Valley - District 4A-02 (Dubuque, Hempstead) Dajon Taylor |
Thu Apr 21 |
H 44.24 |
44 |
Class 2A - Cedar Valley - District 2A-05 (Monticello) |
Thu Apr 28 |
44.30 |
45 |
Class 4A - CIML-Central - District 4A-06 (Urbandale) |
Thu May 5 |
44.31 |
46 |
Class 4A - CIML-Iowa - District 4A-02 (Dubuque, Hempstead) Ryan Voves, Jacob Peter, Aaron Sanchez |
Tue Apr 5 |
44.32 |
46 |
Class 4A - Mississippi Athletic - District 4A-05 (North Scott, Eldridge) Lincoln Mayes |
Fri Apr 8 |
44.32 |
48 |
Class 4A - Mississippi Athletic - District 4A-05 (North Scott, Eldridge) |
Tue Apr 12 |
44.33 |
49 |
Class 1A - North Iowa Cedar-East - District 1A-05 (Grundy Center) Connor O'Brien, Ben Close |
Thu May 12 |
44.35 |
49 |
Class 4A - Missouri River - District 4A-04 (Lewis Central) Devin Thomas, Austin Ebertowski |
Fri Apr 8 |
H 44.35 |