| Athlete | 100M |
|---|---|
| David Reazola, JR | 12.72 |
| Cesar Ramirez, SO | 14.64 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Pelle Rocco, SR | 26.06 |
| Phoenix Sadd, JR | 27.06 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Caleb Gaughen, SR | 59.36 |
| Phoenix Sadd, JR | 1:01.43 |
| Wyatt Getzfred, FR | 1:11.72 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Landen Scott, SR | 2:24.39 |
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Ben Okraska, SO | 18.97 |
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Caleb Gaughen, SR | 12:00.10 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Cory Marshall, SR | 17-04.75 |
| Athlete | HIGH |
|---|
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| David Reazola, JR | 37-06.00 |
| Colton Wagner, JR | 35-07.00 |
| Wyatt Getzfred, FR | 28-04.50 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Colton Wagner, JR | 86-09.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|---|
| Noah Okraska, JR | 11-06.00 |
| Ben Okraska, SO | 10-06.00 |
| Athlete | 300H |
|---|---|
| Noah Okraska, JR | 43.50 |
| Ben Okraska, SO | 47.31 |
| Athlete | TJ |
|---|---|
| Phoenix Sadd, JR | 31-10.75 |