| Athlete | 100M |
|---|---|
| Nate Fowlkes, JR | 12.01 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Parker Fitchner, SO | 25.34 |
| Nate Fowlkes, JR | 25.63 |
| Griffin Nelson , FR | 26.53 |
| Malachai Sarniak, FR | 31.79 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Zaiden Heusman, SO | 1:02.65 |
| Rafael da Silva Dantas, SR | 1:02.78 |
| Damien Jones, JR | 1:05.12 |
| Isaiah Ketelsen, FR | 1:07.49 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Damien Jones, JR | 2:29.36 |
| Riley Steensnes , FR | 2:39.82 |
| Max Kula , FR | 2:51.65 |
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Micah Cuevas, SR | 4:51.06 |
| Damien Jones, JR | 5:18.44 |
| Riley Steensnes , FR | 5:36.03 |
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Zane Potter, JR | 19.24 |
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Micah Cuevas, SR | 10:46.55 |
| Noah Ketelsen, JR | 13:00.90 |
| Austin Schulz, JR | 13:48.47 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Zane Potter, JR | 18-00.50 |
| Griffin Nelson , FR | 16-05.25 |
| Ashton Zoucha , FR | 16-04.50 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Nolan Werts, SO | 5-08.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Parker Fitchner, SO | 39-00.50 |
| Khoen Voelker , FR | 32-04.00 |
| Billy Fyfe, SR | 32-02.00 |
| Ian Chilson, FR | 30-08.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Billy Fyfe, SR | 97-03.00 |
| Parker Fitchner, SO | 94-01.00 |
| Khoen Voelker , FR | 92-03.00 |
| Ian Chilson, FR | 90-05.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|
| Athlete | 300H |
|---|---|
| Zane Potter, JR | 47.73 |
| Athlete | TJ |
|---|