| Athlete | 100M |
|---|---|
| Oliver Oglesby, SR | 11.01 |
| Reece Martin, JR | 11.65 |
| Gunner Cline, SO | 11.69 |
| Daniel Johnson, FR | 12.18 |
| Camden Henderson, FR | 12.26 |
| Lyle Van Horn, JR | 12.98 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Oliver Oglesby, SR | 22.36 |
| Reece Martin, JR | 23.79 |
| Gunner Cline, SO | 24.24 |
| Daniel Johnson, FR | 25.07 |
| Camden Henderson, FR | 25.47 |
| Boston Benes, SO | 26.62 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Isaiah Crist, JR | 55.34 |
| Jair Barrientos-Reyes, FR | 55.54 |
| Lyle Van Horn, JR | 1:02.04 |
| Brayden Kent, SO | 1:02.88 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Isaiah Crist, JR | 2:14.45 |
| Jair Barrientos-Reyes, FR | 2:16.81 |
| Isaac Orlov, FR | 2:26.50 |
| Greyer Slevin, JR | 2:28.70 |
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Coleman Slater, JR | 4:49.42 |
| Xzander Diaz-Najera, FR | 5:15.55 |
| Bryson Woods, SO | 5:36.14 |
| Isaac Orlov, FR | 5:51.22 |
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Tristan Brewer, FR | 20.74 |
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Coleman Slater, JR | 10:56.91 |
| Bryson Woods, SO | 11:50.96 |
| Xzander Diaz-Najera, FR | 11:50.99 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Carter Rezny, SR | 20-09.25 |
| Boston Benes, SO | 18-04.25 |
| Carter Benes, JR | 18-03.50 |
| Haansh Patel, SO | 16-00.50 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Oliver Oglesby, SR | 6-04.00 |
| Boston Benes, SO | 5-06.00 |
| Brayden Kent, SO | 5-06.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Oliver Oglesby, SR | 45-10.00 |
| Brody Mattox, JR | 41-08.50 |
| Hunter Harrifeld, SR | 40-09.00 |
| Landon Ziebig, SO | 34-05.50 |
| Masen Williams, FR | 31-06.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Dan Underwood, JR | 119-05.00 |
| Brody Mattox, JR | 119-03.00 |
| Ranger Dwehus, SR | 114-05.00 |
| Angel Cruz, FR | 98-02.00 |
| Landon Ziebig, SO | 91-00.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|
| Athlete | 300H |
|---|---|
| Elijah Sladky, FR | 49.03 |
| Tristan Brewer, FR | 50.99 |
| Athlete | TJ |
|---|---|
| Carter Benes, JR | 40-05.00 |
| Elijah Sladky, FR | 35-05.00 |
| Dan Underwood, JR | 35-04.50 |