| Athlete | 60M |
|---|
| Athlete | 100M |
|---|---|
| Michael Bahtagic, SO | 11.16 |
| Rylan Modlin, JR | 11.44 |
| Xavier Leake, FR | 11.52 |
| Phillip Gray, JR | 11.82 |
| Connor Kautzky, SO | 11.88 |
| Merhawi Goitom, JR | 12.21 |
| Cohen Galivan, JR | 12.45 |
| Alan Bien-Aime, SO | 13.12 |
| Justin Carrillo, SO | 14.37 |
| Michael Stone, JR | 17.88 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Rylan Modlin, JR | 22.94 |
| Michael Bahtagic, SO | 23.40 |
| Connor Kautzky, SO | 24.34 |
| Xavier Leake, FR | 24.51 |
| Phillip Gray, JR | 24.93 |
| Merhawi Goitom, JR | 25.48 |
| Nadir Ouahbi, JR | 25.77 |
| Cohen Galivan, JR | 26.23 |
| Abraham Padilla, FR | 26.54 |
| Michael Stone, JR | 36.59 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Connor Kautzky, SO | 54.99 |
| Phillip Gray, JR | 55.35 |
| Brody Booth, SR | 55.58 |
| Edwyrd Steil, SO | 56.43 |
| Ian Fisher, JR | 58.75 |
| Elijah Countryman, JR | 1:01.73 |
| Levi Thoren, SR | 1:05.48 |
| Justin Carrillo, SO | 1:12.74 |
| Levi Perry-Swanson, JR | 1:15.92 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Brody Vail, FR | 2:17.38 |
| Kai Farmer, FR | 2:24.95 |
| Keegan McGuire, FR | 2:34.93 |
| Michael Alberto, SR | 2:48.54 |
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Ivan Willett, SO | 5:08.60 |
| Edwyrd Steil, SO | 5:08.66 |
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Phillip Gray, JR | 19.63 |
| Athlete | 200H |
|---|
| Athlete | 400H |
|---|---|
| Thad Stewart, SR | 1:01.86 |
| Phillip Gray, JR | 1:03.80 |
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Ivan Willett, SO | 11:20.82 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Michael Bahtagic, SO | 20-02.75 |
| Xavier Leake, FR | 19-09.00 |
| Cohen Galivan, JR | 18-02.50 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Nadir Ouahbi, JR | 5-06.00 |
| Phillip Gray, JR | 5-02.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Everwin Htoo, SO | 39-06.50 |
| Juan Diego Beato-Amparo, SR | 38-09.25 |
| Jorden Newhouse, SR | 33-05.50 |
| Levi Perry-Swanson, JR | 33-01.00 |
| Kierrian Newman, JR | 31-10.50 |
| Keldrick Newman, FR | 31-03.00 |
| Lu Doh, SO | 29-04.00 |
| Damien Moore, FR | 27-11.50 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Cayden Hay, SR | 109-04.00 |
| Aiden Tunink, SO | 106-03.00 |
| Evan Fuson-Armstrong, SO | 93-04.00 |
| Sami Lawson, JR | 88-03.00 |
| Jacob Morales, SR | 68-05.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | 800W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | SPA |
|---|
| Athlete | 100A |
|---|
| Athlete | 200A |
|---|
| Athlete | 400A |
|---|
| Athlete | 800A |
|---|