| Athlete | 60M |
|---|
| Athlete | 100M |
|---|---|
| Kreighton Krager, JR | 11.31 |
| Lane Wandrey, SO | 11.55 |
| Derek Heilman, SO | 11.57 |
| Tim Wiskow, JR | 11.94 |
| Ryan Barry, SO | 12.09 |
| Zach Kolpin, SR | 12.10 |
| Oliver Schweitzberger, SO | 12.16 |
| Kamdyn Lenz, FR | 12.38 |
| Alax Goettsch, JR | 12.41 |
| Brody Goettsch, SO | 12.57 |
| Carter Heitmann, SO | 12.67 |
| Wyatt Modrell, FR | 12.69 |
| Tristan Werner, SR | 12.70 |
| Jacob Cougill, SR | 12.92 |
| Landyn Peterson, JR | 13.07 |
| Ayden Heitmann, SO | 13.30 |
| Levi Bruns, FR | 13.43 |
| Luke Braunschweig, FR | 13.74 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Adam Stephan, SR | 22.97 |
| Derek Heilman, SO | 23.57 |
| Kreighton Krager, JR | 24.13 |
| Zach Kolpin, SR | 24.17 |
| Lane Wandrey, SO | 24.51 |
| Wyatt Modrell, FR | 24.60 |
| Tyler Dutler, SO | 24.86 |
| Tristan Werner, SR | 25.02 |
| Oliver Schweitzberger, SO | 25.54 |
| Evan Kolpin, SO | 25.80 |
| Brock Bisenius, FR | 25.86 |
| Kamdyn Lenz, FR | 25.86 |
| Brody Goettsch, SO | 26.05 |
| Kaleb Kolpin, FR | 26.12 |
| Jacob Cougill, SR | 26.14 |
| Cole Jochims, SR | 26.31 |
| Ian Hanson, SO | 26.72 |
| Carter Heitmann, SO | 26.72 |
| Alax Goettsch, JR | 26.78 |
| Levi Bruns, FR | 28.09 |
| Broc Wilken, JR | 28.21 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Derek Heilman, SO | 53.44 |
| Talan Witzke, SO | 53.65 |
| Zach Kolpin, SR | 53.86 |
| Wyatt Modrell, FR | 55.11 |
| Tim Wiskow, JR | 55.62 |
| Brock Bisenius, FR | 56.00 |
| Carter Todd, SR | 56.19 |
| Tyler Dutler, SO | 56.21 |
| Tristan Werner, SR | 56.75 |
| Lane Wandrey, SO | 58.06 |
| Brody Goettsch, SO | 59.14 |
| Broc Wilken, JR | 1:00.41 |
| Carter Heitmann, SO | 1:01.52 |
| Ian Hanson, SO | 1:02.38 |
| Jacob Cougill, SR | 1:02.54 |
| Luke Braunschweig, FR | 1:02.62 |
| Kamdyn Lenz, FR | 1:02.86 |
| Blake Friedrichsen, SO | 1:04.21 |
| Levi Bruns, FR | 1:04.63 |
| Alax Goettsch, JR | 1:06.48 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Talan Witzke, SO | 2:02.43 |
| Cole Jochims, SR | 2:11.66 |
| Odin Hanson, SR | 2:13.36 |
| Evan Kolpin, SO | 2:14.50 |
| Tyler Friedrichsen, SR | 2:15.00 |
| Brock Bisenius, FR | 2:15.59 |
| Jaxson Stowater, FR | 2:15.94 |
| Landyn Peterson, JR | 2:20.15 |
| Brody Goettsch, SO | 2:20.96 |
| Tyler Dutler, SO | 2:23.16 |
| Broc Wilken, JR | 2:24.75 |
| Max Breyfogle, FR | 2:25.47 |
| Ian Hanson, SO | 2:28.05 |
| Blake Friedrichsen, SO | 2:30.36 |
| Kyler Crum, SO | 3:00.29 |
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Odin Hanson, SR | 4:47.45 |
| Landyn Peterson, JR | 5:02.00 |
| Max Breyfogle, FR | 5:18.90 |
| Blake Friedrichsen, SO | 6:08.39 |
| Kyler Crum, SO | 6:09.15 |
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Kaleb Kolpin, FR | 17.46 |
| Brock Bisenius, FR | 17.59 |
| Athlete | 200H |
|---|
| Athlete | 400H |
|---|---|
| Tyler Dutler, SO | 59.92 |
| Brock Bisenius, FR | 1:01.49 |
| Evan Kolpin, SO | 1:01.78 |
| Kaleb Kolpin, FR | 1:04.58 |
| Luke Braunschweig, FR | 1:05.20 |
| Tristan Werner, SR | 1:09.87 |
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Odin Hanson, SR | 10:48.79 |
| Max Breyfogle, FR | 10:57.09 |
| Landyn Peterson, JR | 11:16.18 |
| Kyler Crum, SO | 13:26.22 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Derek Heilman, SO | 22-02.50 |
| Lane Wandrey, SO | 18-05.00 |
| Carter Todd, SR | 18-04.00 |
| Brock Bisenius, FR | 18-03.25 |
| Ryan Barry, SO | 14-06.00 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Carter Todd, SR | 6-00.00 |
| Wyatt Modrell, FR | 5-06.00 |
| Adam Stephan, SR | 5-06.00 |
| Jaxson Stowater, FR | 5-04.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Jonathan Friedrichsen, JR | 39-03.00 |
| Robert Carlson, FR | 38-03.00 |
| Jacob Friedmann, SR | 36-04.00 |
| Ayden Heitmann, SO | 33-01.50 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Karsen Jensen, SO | 147-04.00 |
| Jonathan Friedrichsen, JR | 141-05.00 |
| Jacob Friedmann, SR | 102-07.00 |
| Robert Carlson, FR | 95-00.00 |
| Kamdyn Lenz, FR | 90-01.00 |
| Brody Goettsch, SO | 74-02.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | 800W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | SPA |
|---|
| Athlete | 100A |
|---|
| Athlete | 200A |
|---|
| Athlete | 400A |
|---|
| Athlete | 800A |
|---|