| Athlete | 60M |
|---|
| Athlete | 100M |
|---|---|
| Trey Henry, SO | 11.29 |
| Finn Kuehl, SO | 11.66 |
| Anh Le, SO | 12.03 |
| Connor Fox, SO | 12.36 |
| Trae Johnson, FR | 12.46 |
| Alim Ouro-Bagna, FR | 12.73 |
| Adreyan Blair, JR | 13.37 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Finn Kuehl, SO | 23.61 |
| Myles Staten, FR | 25.09 |
| Alim Ouro-Bagna, FR | 25.19 |
| Anh Le, SO | 25.90 |
| Trae Johnson, FR | 25.94 |
| Connor Fox, SO | 26.32 |
| Ian Keller, FR | 26.79 |
| GAEL BATABELA Tshipamba, FR | 31.26 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Gabriel Lynam-Ochoa, SO | 52.81 |
| Braxton Davis, SO | 53.29 |
| Logan Bonnes, SO | 54.85 |
| Narcisse ngolu, SO | 57.02 |
| Ben Hames, SR | 57.61 |
| Cristopher Reynoso, JR | 1:00.14 |
| Ian Keller, FR | 1:04.61 |
| Mikeal Farley , SO | 1:04.85 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Kuma Gutema, SO | 1:52.84 |
| Logan Bonnes, SO | 2:03.92 |
| Gabriel Lynam-Ochoa, SO | 2:05.86 |
| Josue Gutierrez, SO | 2:07.26 |
| Ben Hames, SR | 2:08.58 |
| Braxton Davis, SO | 2:10.21 |
| Cristopher Reynoso, JR | 2:17.74 |
| Mathew Garcia, FR | 2:17.95 |
| Miguel Sanchez Gomez , SR | 2:23.63 |
| miguel gutierrez, FR | 2:23.78 |
| froilan reynoso, FR | 2:24.38 |
| Edward Kellogg, JR | 2:25.15 |
| Narcisse ngolu, SO | 2:28.14 |
| Anderson Chilel, FR | 2:30.48 |
| Jaylen Sheridan , FR | 2:33.65 |
| Axel Ramirez, FR | 2:39.19 |
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Kuma Gutema, SO | 4:12.40 |
| Ben Hames, SR | 4:45.68 |
| Logan Bonnes, SO | 4:49.69 |
| Josue Gutierrez, SO | 4:54.21 |
| Leo Wheelock, SO | 4:56.57 |
| Mathew Garcia, FR | 4:57.42 |
| Braxton Davis, SO | 5:00.28 |
| Carver Hoekstra, JR | 5:02.48 |
| Winston Palmer, JR | 5:05.96 |
| froilan reynoso, FR | 5:33.90 |
| Edward Kellogg, JR | 5:38.09 |
| Miguel Sanchez Gomez , SR | 5:42.56 |
| Anderson Chilel, FR | 5:43.61 |
| Axel Ramirez, FR | 5:47.08 |
| miguel gutierrez, FR | 5:47.68 |
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Damarion Foster, SR | 15.30 |
| Ian Keller, FR | 20.29 |
| Athlete | 200H |
|---|
| Athlete | 400H |
|---|---|
| Damarion Foster, SR | 56.93 |
| Alim Ouro-Bagna, FR | 1:07.34 |
| Ian Keller, FR | 1:08.08 |
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Kuma Gutema, SO | 9:17.06 |
| Ben Hames, SR | 10:04.13 |
| Winston Palmer, JR | 10:58.75 |
| Mathew Garcia, FR | 11:22.37 |
| Leo Wheelock, SO | 11:23.81 |
| Carver Hoekstra, JR | 11:48.22 |
| Tate Behrens, SO | 11:51.00 |
| Edward Kellogg, JR | 11:53.56 |
| Miguel Sanchez Gomez , SR | 12:51.60 |
| Josue Gutierrez, SO | 12:56.29 |
| Anderson Chilel, FR | 13:21.62 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Damarion Foster, SR | 19-00.50 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Finn Kuehl, SO | 5-08.00 |
| Trey Henry, SO | 5-04.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Jordan Reed, FR | 39-02.25 |
| Benjamin Vlach, JR | 34-11.50 |
| Jaste Henry, SO | 32-10.50 |
| victor abreu, SO | 32-03.00 |
| Chase Carter-Maxwell, FR | 29-07.00 |
| Jaylen Sheridan , FR | 23-04.25 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Jaste Henry, SO | 110-06.00 |
| Jordan Reed, FR | 91-00.00 |
| victor abreu, SO | 87-10.00 |
| Chase Carter-Maxwell, FR | 72-00.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | 800W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | SPA |
|---|
| Athlete | 100A |
|---|
| Athlete | 200A |
|---|
| Athlete | 400A |
|---|
| Athlete | 800A |
|---|