| Athlete | 60M |
|---|
| Athlete | 100M |
|---|---|
| Tramell Topete, SO | 11.27 |
| Tavin Irvine, SO | 11.42 |
| Micah Prokop, SO | 11.45 |
| Jometh Montanez Maldonado, SR | 11.47 |
| Day'Juon Staten, JR | 11.55 |
| Vadimar Fenton, SR | 11.69 |
| Joseph Brown-Stanton, JR | 12.34 |
| DeAnthony King, SO | 13.09 |
| Andy Lam, JR | 13.56 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Micah Prokop, SO | 23.10 |
| Tramell Topete, SO | 23.35 |
| DJ Joseph, SO | 23.61 |
| Tavin Irvine, SO | 24.28 |
| Vadimar Fenton, SR | 24.44 |
| Day'Juon Staten, JR | 25.02 |
| Max Kuehl, SR | 25.25 |
| Joseph Brown-Stanton, JR | 25.46 |
| Mysiah Freeman, SO | 26.90 |
| Jordan Jenn, SO | 28.87 |
| Keith Grey, JR | 28.92 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| DJ Joseph, SO | 52.43 |
| Tavin Irvine, SO | 52.71 |
| Tramell Topete, SO | 57.64 |
| Henry Fisher, JR | 59.10 |
| Jimmy Smith, JR | 1:00.93 |
| Brayden Johnson, SO | 1:02.03 |
| Christian Castro Garcia, SR | 1:02.34 |
| Abase Kebato, SO | 1:03.47 |
| Mysiah Freeman, SO | 1:03.63 |
| Adrian Bell, JR | 1:05.38 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Henry Fisher, JR | 2:14.21 |
| Abase Kebato, SO | 2:18.44 |
| Jimmy Smith, JR | 2:22.45 |
| Antelmo Limon, SO | 2:23.04 |
| Brecken Doran, SO | 2:25.94 |
| Adrian Bell, JR | 2:28.81 |
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Henry Fisher, JR | 5:16.61 |
| Jimmy Smith, JR | 5:19.58 |
| Abase Kebato, SO | 5:21.34 |
| Brecken Doran, SO | 5:26.99 |
| Antelmo Limon, SO | 5:35.42 |
| Adrian Bell, JR | 5:57.07 |
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Brayden Johnson, SO | 17.64 |
| DeAnthony King, SO | 17.75 |
| Athlete | 200H |
|---|
| Athlete | 400H |
|---|---|
| Turner Joy, SR | 1:07.57 |
| Jimmy Smith, JR | 1:07.57 |
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Abase Kebato, SO | 11:12.62 |
| Henry Fisher, JR | 11:47.34 |
| Brecken Doran, SO | 12:00.09 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Day'Juon Staten, JR | 18-06.00 |
| Turner Joy, SR | 17-04.25 |
| Eduardo Frazier, SR | 16-11.00 |
| Andy Lam, JR | 16-09.25 |
| Max Kuehl, SR | 16-07.25 |
| Athlete | HIGH |
|---|
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Carter Welch, JR | 44-07.00 |
| Jordan Neri, JR | 43-05.50 |
| Dalen Schoenherr, SO | 36-00.00 |
| Nate Hoyos, FR | 33-08.50 |
| Max Hoyos, SO | 32-11.50 |
| Anthony Hernandez, JR | 29-09.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Dalen Schoenherr, SO | 109-00.00 |
| Max Hoyos, SO | 106-11.00 |
| Carter Welch, JR | 106-10.00 |
| Anthony Hernandez, JR | 96-04.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | 800W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | SPA |
|---|
| Athlete | 100A |
|---|
| Athlete | 200A |
|---|
| Athlete | 400A |
|---|
| Athlete | 800A |
|---|