| Athlete | 60M |
|---|
| Athlete | 100M |
|---|---|
| Creighton Kuebel, SO | 13.08 |
| Dalton Shaw, FR | 13.10 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Creighton Kuebel, SO | 26.84 |
| Dalton Shaw, FR | 26.87 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Creighton Kuebel, SO | 1:00.84 |
| Dalton Shaw, FR | 1:01.87 |
| Athlete | 800M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|
| Athlete | 200H |
|---|
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|
| Athlete | LONG |
|---|
| Athlete | HIGH |
|---|
| Athlete | SHOT |
|---|
| Athlete | DISC |
|---|
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | 800W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | SPA |
|---|
| Athlete | 100A |
|---|
| Athlete | 200A |
|---|
| Athlete | 400A |
|---|
| Athlete | 800A |
|---|