| Athlete | 60M |
|---|
| Athlete | 100M |
|---|---|
| Jack Cantwell, SR | 11.08 |
| Keysean Wilson, SO | 11.09 |
| Roman Reeder, SO | 11.58 |
| Ben Palas, SR | 11.71 |
| Austin Schnieders, SR | 11.79 |
| Dylan Popp, SR | 11.96 |
| Layne Klosterman, FR | 11.98 |
| Owen Jackson, JR | 12.14 |
| Jaxson Meyer, JR | 12.58 |
| Levi Jackson, JR | 12.90 |
| Landon Strauser, FR | 13.31 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Emerson Smith, FR | 22.95 |
| Ben Palas, SR | 23.91 |
| Wesley Helle, SO | 24.00 |
| Austin Schnieders, SR | 24.09 |
| Owen Jackson, JR | 24.45 |
| Layne Klosterman, FR | 24.62 |
| Ethon Oliphant, SO | 24.89 |
| Josh Sleper, SO | 24.91 |
| Cade Fessler, SR | 25.35 |
| Wyatt Mensen, SO | 25.44 |
| Bryce Maury, FR | 25.78 |
| Mathias Lorang, SR | 26.34 |
| Kile McNelly, SR | 26.63 |
| Levi Jackson, JR | 26.98 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Wesley Helle, SO | 50.65 |
| Nolan Hemann, FR | 52.06 |
| Clayton Schnieders, FR | 54.34 |
| Cade Fessler, SR | 58.30 |
| Mathias Lorang, SR | 59.82 |
| Kile McNelly, SR | 59.94 |
| Kane Marges, FR | 1:00.59 |
| Mathias Lorang, SR | 1:01.27 |
| Landon Strauser, FR | 1:03.25 |
| Teague Duggan, JR | 1:08.73 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Brenden White, JR | 2:09.57 |
| Brett Uribe, FR | 2:17.84 |
| Jarrett Engel, JR | 2:18.96 |
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Brenden White, JR | 4:47.69 |
| Jarrett Engel, JR | 5:08.15 |
| Brett Uribe, FR | 5:22.24 |
| Landon Strauser, FR | 6:01.33 |
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Kyle Pasker, SR | 15.95 |
| Tate Wilson-Bries, JR | 16.60 |
| Kinnick Weis, SR | 17.41 |
| Athlete | 200H |
|---|
| Athlete | 400H |
|---|---|
| Nolan Hemann, FR | 55.22 |
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Kyler Wooten, SR | 11:16.30 |
| Brenden White, JR | 11:29.52 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Josh Sleper, SO | 21-07.75 |
| Bryce Maury, FR | 19-04.25 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Owen Jackson, JR | 6-01.00 |
| Keysean Wilson, SO | 6-00.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Dylan Schaul, JR | 37-04.00 |
| Travyn Sullivan, SR | 35-11.50 |
| Max Manson, FR | 25-03.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Levi Jackson, JR | 114-04.00 |
| Tate Wilson-Bries, JR | 102-01.00 |
| Payton Deutmeyer-Burkle, JR | 97-05.00 |
| Dylan Schaul, JR | 80-05.00 |
| Jaxson Meyer, JR | 79-04.00 |
| Jeremiah Lawrence, JR | 67-02.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | 800W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | SPA |
|---|
| Athlete | 100A |
|---|
| Athlete | 200A |
|---|
| Athlete | 400A |
|---|
| Athlete | 800A |
|---|