| Athlete | 60M |
|---|
| Athlete | 100M |
|---|---|
| Jaxon Paulsrud, SR | 11.36 |
| Linkin Benson, SO | 12.49 |
| Devin Daum, SR | 12.49 |
| Wyatt Ludvigson, FR | 12.87 |
| Rocco Reinert , FR | 14.39 |
| Ethan Peiso, FR | 14.67 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Jaxon Paulsrud, SR | 22.97 |
| Ryer Johnson, FR | 25.52 |
| Travis Carson, JR | 25.55 |
| Wyatt Ludvigson, FR | 25.56 |
| Madden Richter, SO | 25.89 |
| Max Ruschmann , FR | 26.16 |
| Eli Harris, SO | 26.25 |
| Linkin Benson, SO | 26.42 |
| Matt Maves, SR | 26.42 |
| Devin Daum, SR | 27.47 |
| Leland Baughman, JR | 29.04 |
| Hayden Turner, SO | 29.70 |
| Ethan Peiso, FR | 32.16 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Jaxon Paulsrud, SR | 50.77 |
| Wyatt Ludvigson, FR | 55.20 |
| Cully Mizner-Fundermann, SR | 56.92 |
| Grady Mizner-Fundermann, SR | 1:00.06 |
| Linkin Benson, SO | 1:00.39 |
| Madden Richter, SO | 1:01.83 |
| Ryer Johnson, FR | 1:02.14 |
| Leland Baughman, JR | 1:07.92 |
| Emmett Rosentrater, JR | 1:10.69 |
| Hayden Turner, SO | 1:10.80 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Landan Stowater, SR | 2:09.99 |
| Max Ruschmann , FR | 2:13.88 |
| Mason Daum, SO | 2:15.45 |
| Cully Mizner-Fundermann, SR | 2:16.91 |
| Clayton Scherbring, SO | 2:21.32 |
| Yolbis Leyva Cedeño, FR | 2:22.58 |
| Wyatt Ludvigson, FR | 2:25.36 |
| Colten Puffer, SO | 2:28.51 |
| Emmett Rosentrater, JR | 2:35.04 |
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Clayton Scherbring, SO | 4:44.49 |
| Yolbis Leyva Cedeño, FR | 4:51.09 |
| Mason Daum, SO | 5:03.90 |
| Emmett Rosentrater, JR | 5:57.50 |
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Mallon Malausky, JR | 15.86 |
| Tatem Richardson, JR | 17.25 |
| Madden Richter, SO | 19.67 |
| Hayden Turner, SO | 21.25 |
| Athlete | 200H |
|---|
| Athlete | 400H |
|---|---|
| Ty Schlichting, JR | 1:00.87 |
| Tyson Fuller, SO | 1:01.34 |
| Grady Mizner-Fundermann, SR | 1:02.42 |
| Cully Mizner-Fundermann, SR | 1:03.47 |
| Tatem Richardson, JR | 1:07.30 |
| Hayden Turner, SO | 1:13.58 |
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Mason Daum, SO | 11:13.01 |
| Yolbis Leyva Cedeño, FR | 11:50.77 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Tyson Fuller, SO | 19-04.50 |
| Wyatt Ludvigson, FR | 18-11.25 |
| Yolbis Leyva Cedeño, FR | 18-09.00 |
| Max Ruschmann , FR | 16-02.75 |
| Linkin Benson, SO | 15-10.50 |
| Devin Daum, SR | 15-10.25 |
| Athlete | HIGH |
|---|
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Blake Lovell, SR | 57-07.00 |
| Cohen James, SO | 47-06.50 |
| Mason Campbell, SR | 41-02.00 |
| Cooper Nixon, SR | 35-07.50 |
| Taegan Thatcher , SR | 35-01.00 |
| William Pigott, FR | 30-02.00 |
| Gabriel Cortes-Dominguez, JR | 27-09.50 |
| Joseph Jackson, FR | 25-04.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Cohen James, SO | 146-05.00 |
| Cooper Nixon, SR | 114-04.00 |
| Joseph Jackson, FR | 96-09.00 |
| Taegan Thatcher , SR | 89-00.00 |
| Gabriel Cortes-Dominguez, JR | 68-00.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | 800W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | SPA |
|---|
| Athlete | 100A |
|---|
| Athlete | 200A |
|---|
| Athlete | 400A |
|---|
| Athlete | 800A |
|---|