| Athlete | 100M |
|---|---|
| Braxton Cozad, FR | 12.31 |
| Wacey Schultz, JR | 12.35 |
| Eli Hunt, SR | 13.00 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Noah Anderson, JR | 25.93 |
| Eli Hunt, SR | 26.15 |
| Ben Linden, JR | 27.14 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Jett Morgan, FR | 1:03.72 |
| Callen Hickenbottom, FR | 1:05.84 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Walter Bierman, JR | 2:16.96 |
| Eli Rogers, SR | 2:29.97 |
| Jacob Meyers, FR | 2:46.02 |
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Elijah Cool, JR | 5:01.57 |
| Jaden Baker, SO | 5:15.74 |
| Josiah Coleman, SR | 5:33.22 |
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Hudson Vickers, FR | 18.03 |
| Jacob King, FR | 19.64 |
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Josiah Coleman, SR | 11:46.01 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Wacey Schultz, JR | 17-01.50 |
| Callen Hickenbottom, FR | 14-07.25 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Hudson Vickers, FR | 5-10.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Noah Anderson, JR | 38-00.00 |
| Caleb Furrow, SR | 33-10.00 |
| Zane Ellison, SR | 29-08.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Caleb Furrow, SR | 93-02.00 |
| Brayden Keeney, SR | 85-08.00 |
| Noah Anderson, JR | 82-09.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|---|
| Tysen Schacher, SO | 11-00.00 |
| Paxton Bierman, SR | 10-00.00 |
| Jett Morgan, FR | 9-06.00 |
| Athlete | 300H |
|---|---|
| Jacob King, FR | 49.18 |
| Athlete | TJ |
|---|---|
| Tysen Schacher, SO | 36-11.00 |