| Athlete | 100M |
|---|---|
| Onyx Bell, JR | 11.90 |
| Carl'Melo Estwick, SO | 12.13 |
| Andrew Frans, FR | 12.22 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Andrew Frans, FR | 25.16 |
| Jayden Ricks, FR | 25.51 |
| Carl'Melo Estwick, SO | 26.82 |
| Enrique Carapia-Hernandez, JR | 27.84 |
| Alvaro Orozco, SR | 28.43 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Jayden Ricks, FR | 57.37 |
| Jancarlo Mollao-Hernandez, JR | 58.56 |
| Malimu Abdulahi, SO | 58.76 |
| Damian Gomez, SR | 1:01.47 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Jancarlo Mollao-Hernandez, JR | 2:19.33 |
| Sammy Nelson, SR | 2:21.71 |
| Anthony Rojas, JR | 2:34.76 |
| Liam Buscher, SR | 2:39.88 |
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Jose Ramirez Perez, SO | 6:09.18 |
| Anthony Andres, SR | 6:30.45 |
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Anthony Andres, SR | 12:58.70 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Onyx Bell, JR | 18-08.50 |
| Sammy Nelson, SR | 18-06.75 |
| Anthony Andres, SR | 14-05.75 |
| Athlete | HIGH |
|---|
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Elvis Lopez, SR | 33-00.50 |
| Junior Ornelas, FR | 23-07.00 |
| Javier Velazquez, JR | 22-09.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Kaiden Green, SR | 95-08.00 |
| Elvis Lopez, SR | 92-07.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|
| Athlete | 300H |
|---|
| Athlete | TJ |
|---|---|
| Sammy Nelson, SR | 36-08.00 |