| Athlete | 100M |
|---|---|
| Hudson Jennings, JR | 11.45 |
| Blake Beninato, JR | 11.73 |
| Colton Piercy, JR | 11.78 |
| Kobe McIntyre, FR | 12.17 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Caden Weverka, SR | 23.24 |
| Zane Adams, SO | 23.45 |
| Caleb Eberspacher, FR | 23.55 |
| Colton Piercy, JR | 24.45 |
| Ayden Bohaboj, SR | 24.48 |
| Cayden Thompson, SO | 24.97 |
| Reece Daugherty, FR | 25.27 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Hudson Jennings, JR | 50.58 |
| Adan Madrid, FR | 56.76 |
| Gabe Nevarez, FR | 58.26 |
| Isaac Raymundo, FR | 1:01.06 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Manuel Batz Ren, JR | 1:58.43 |
| Steven Fiscus, SR | 2:00.27 |
| Brandon Larios Sagastume, SO | 2:03.64 |
| Tolon Manka, SR | 2:11.83 |
| Conner Adams, SO | 2:15.78 |
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Steven Fiscus, SR | 4:34.11 |
| Aden Soto, JR | 4:38.62 |
| Manuel Batz Ren, JR | 4:42.82 |
| Landon Beattie, FR | 5:04.67 |
| Daxton Graham, SR | 5:10.54 |
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Noah Sagehorn, SR | 14.98 |
| Zaiden Czarnek, SO | 15.61 |
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Aden Soto, JR | 9:52.88 |
| Max McBratney, JR | 10:23.65 |
| Logan Nielsen, FR | 10:38.02 |
| Landon Beattie, FR | 10:39.74 |
| Daxton Graham, SR | 11:25.32 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Caden Weverka, SR | 22-04.25 |
| Zaiden Czarnek, SO | 19-09.50 |
| Eric Ramirez, SO | 18-01.50 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Noah Sagehorn, SR | 6-04.00 |
| Brian Conner, JR | 5-08.00 |
| Mathew Muller, FR | 5-06.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Aiden Crull, JR | 53-09.00 |
| Dayton Coufal, SO | 43-00.00 |
| Kayden Novotny, FR | 38-02.50 |
| Jeremiah Brown, SO | 37-08.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Dayton Coufal, SO | 142-11.00 |
| Aiden Crull, JR | 127-10.00 |
| Jeremiah Brown, SO | 121-02.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|---|
| Ayden Bohaboj, SR | 13-00.00 |
| Brycen Lackey, JR | 13-00.00 |
| Aidan Duff, JR | 10-06.00 |
| Athlete | 300H |
|---|---|
| Noah Sagehorn, SR | 43.17 |
| Zaiden Czarnek, SO | 43.27 |
| Athlete | TJ |
|---|---|
| Caiden Huisman, SO | 34-04.50 |