| Athlete | 100M |
|---|---|
| Andrew Brester, FR | 12.34 |
| Jax Nelson, JR | 12.49 |
| Jarrett Perrin, FR | 12.76 |
| Jimmy Ratzlaff, FR | 12.99 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Grant Perrin, SR | 24.00 |
| Jarrett Perrin, FR | 25.83 |
| Andrew Brester, FR | 26.00 |
| Jimmy Ratzlaff, FR | 26.95 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Oliver Belina, SO | 57.90 |
| Gabe Martin, SO | 1:00.02 |
| Jarrett Perrin, FR | 1:03.08 |
| Cael Jones, FR | 1:03.24 |
| Luke Belina, SO | 1:04.75 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Gabe Martin, SO | 2:21.50 |
| Luke Belina, SO | 2:35.83 |
| Cael Jones, FR | 2:49.90 |
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Luke Belina, SO | 5:27.79 |
| Cael Jones, FR | 6:09.26 |
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Andre Martin, SR | 15.89 |
| Andrew Brester, FR | 19.23 |
| Isaac Meyer, JR | 19.29 |
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Noah Coufal, SR | 11:01.22 |
| Luke Belina, SO | 12:03.27 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Oliver Belina, SO | 18-07.00 |
| Jax Nelson, JR | 18-04.00 |
| Isaac Meyer, JR | 18-01.00 |
| Jimmy Ratzlaff, FR | 16-02.00 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Andre Martin, SR | 5-10.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Briggs Ernst, JR | 44-02.00 |
| Brody Johnson, FR | 29-07.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Briggs Ernst, JR | 120-07.00 |
| Jax Nelson, JR | 103-08.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|
| Athlete | 300H |
|---|---|
| Andre Martin, SR | 44.03 |
| Isaac Meyer, JR | 46.24 |
| Oliver Belina, SO | 48.45 |
| Athlete | TJ |
|---|---|
| Noah Coufal, SR | 40-03.00 |
| Jax Nelson, JR | 39-07.50 |
| Jimmy Ratzlaff, FR | 34-01.00 |