| Athlete | 100M |
|---|---|
| Maguire Heiss, SO | 11.76 |
| Braxen Eichelberger, JR | 12.13 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Ryan Owen, JR | 24.61 |
| Daine Brandt, JR | 24.82 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Ryker Sudbeck, SO | 50.71 |
| Colten Shoemaker, JR | 52.81 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Paul Fonseca, JR | 2:11.57 |
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Tomas Arciniego, SR | 5:15.09 |
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Ian Yates, SR | 15.35 |
| Drake Brandt, JR | 16.42 |
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Tomas Arciniego, SR | 11:16.34 |
| Athlete | LONG |
|---|
| Athlete | HIGH |
|---|
| Athlete | SHOT |
|---|
| Athlete | DISC |
|---|
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|
| Athlete | 300H |
|---|---|
| Maguire Heiss, SO | 45.72 |
| Drake Brandt, JR | 48.82 |
| Athlete | TJ |
|---|