| Athlete | 100M |
|---|---|
| Dallas Davison, SO | 10.51 |
| Kai Martin, SR | 11.08 |
| Demari Baker, SR | 11.43 |
| Ryne Warrior, JR | 11.69 |
| Haden Melessike, SO | 11.86 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Logan Arch, SR | 22.30 |
| Davis Kimpson, JR | 22.87 |
| Demari Baker, SR | 23.60 |
| Jace Lorsung, JR | 23.66 |
| Haden Melessike, SO | 24.37 |
| Alex Toney, SO | 24.60 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Barrett Cook, SO | 52.12 |
| Calen Spady, SR | 52.45 |
| Jace Lorsung, JR | 52.98 |
| Antonio Bradshaw De Leon, JR | 53.36 |
| William Dube, SO | 54.97 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Dalan Hochstein, SR | 1:58.05 |
| Connor Gaul, JR | 1:58.44 |
| Zack Niiya, JR | 2:06.37 |
| McKohen Hardebeck, FR | 2:12.50 |
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Dalan Hochstein, SR | 4:33.81 |
| Liam Bell, SO | 4:35.85 |
| Jordy Wright, FR | 4:48.52 |
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Kane Schuman, JR | 15.16 |
| Dionysus Chambers, SO | 15.83 |
| Michael Covrig, SR | 16.10 |
| Jace Lorsung, JR | 19.46 |
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Dustin Luther, JR | 10:15.30 |
| Jack Ryan, SO | 10:15.65 |
| Matthew Hennessy, SR | 10:18.84 |
| Gabe Heath, SR | 10:42.17 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Dallas Davison, SO | 20-08.50 |
| Elon Washington, SR | 20-01.25 |
| Davis Kimpson, JR | 19-08.00 |
| Ty Gideon, FR | 19-07.75 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Braden Annin, SR | 6-00.00 |
| Connor Falkinburg, SR | 6-00.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Michelangelo Johnson, JR | 55-05.50 |
| Jack Deloske, SR | 46-06.25 |
| Thadd Doble, SR | 44-10.00 |
| Zach Fiser, SR | 40-10.00 |
| Wyatt Muse, SO | 37-08.00 |
| Andrew Cook, JR | 34-02.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Michelangelo Johnson, JR | 153-06.00 |
| Thadd Doble, SR | 143-05.00 |
| Jack Deloske, SR | 143-02.00 |
| Andrew Cook, JR | 130-11.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|---|
| Conner Mactaggart, SR | 13-08.00 |
| Joshua Thompson, SR | 11-08.00 |
| Athlete | 300H |
|---|---|
| Paul Connot, JR | 39.62 |
| Ryne Warrior, JR | 40.34 |
| Dionysus Chambers, SO | 41.04 |
| Athlete | TJ |
|---|---|
| Buom Dak, SR | 41-03.00 |
| Braden Annin, SR | 41-02.75 |
| Davis Kimpson, JR | 40-06.00 |
| Collin Hill, SO | 39-04.00 |