| Athlete | 100M |
|---|---|
| Ben Burger, SR | 12.03 |
| Alex Watts, SO | 12.61 |
| Connor Calderon, JR | 15.04 |
| Dakota Samson, JR | 15.05 |
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Ben Burger, SR | 24.60 |
| Dakota Samson, JR | 31.07 |
| Dawson Black, SO | 34.92 |
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Ben Burger, SR | 51.98 |
| Asher Eitzmann, FR | 55.40 |
| Ian Zikmund, FR | 56.13 |
| Dawson Black, SO | 1:20.66 |
| Athlete | 800M |
|---|---|
| Brockett Reed, FR | 2:25.53 |
| Owen Spray, FR | 2:26.31 |
| Thaxton Sintek, SO | 2:34.05 |
| Embry Frazier, SO | 2:44.17 |
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|---|
| Brockett Reed, FR | 5:33.49 |
| Embry Frazier, SO | 6:13.83 |
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|---|
| Brockett Reed, FR | 11:23.78 |
| Embry Frazier, SO | 12:42.86 |
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Ben Burger, SR | 19-04.00 |
| Kaeden Schmidt, SR | 18-09.50 |
| Logan Tomky, JR | 17-11.50 |
| Athlete | HIGH |
|---|---|
| Asher Eitzmann, FR | 5-10.00 |
| Logan Tomky, JR | 5-02.00 |
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Christian Shaw, JR | 47-06.00 |
| Cedric Oeltjen, SR | 46-01.00 |
| Sam Watts, SO | 44-09.50 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Christian Lorena-Parks, JR | 148-10.00 |
| Christian Shaw, JR | 145-09.00 |
| Wesley Biltoft, JR | 136-02.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|---|
| Alex Watts, SO | 11-06.00 |
| Athlete | 300H |
|---|
| Athlete | TJ |
|---|