| Athlete | 100M |
|---|
| Athlete | 200M |
|---|
| Athlete | 400M |
|---|---|
| Dylanger Schledewitz , FR | 1:03.12 |
| Athlete | 800M |
|---|
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|---|
| Samuel Venegas-Villezcas, JR | 21.30 |
| Athlete | 400H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|
| Athlete | LONG |
|---|
| Athlete | HIGH |
|---|
| Athlete | SHOT |
|---|---|
| Cooper Elsen, FR | 28-07.75 |
| Dylanger Schledewitz , FR | 26-06.00 |
| Athlete | DISC |
|---|---|
| Dylanger Schledewitz , FR | 68-05.50 |
| Cooper Elsen, FR | 68-00.00 |
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|
| Athlete | 300H |
|---|---|
| Samuel Venegas-Villezcas, JR | 50.86 |
| Athlete | TJ |
|---|---|
| Samuel Venegas-Villezcas, JR | 32-05.25 |