| Athlete | 100M |
|---|
| Athlete | 200M |
|---|---|
| Zelie Sorensen, JR | 28.78 |
| Zori Koehler, FR | 30.46 |
| Harley Cahoy, SO | 31.71 |
| Athlete | 400M |
|---|
| Athlete | 800M |
|---|
| Athlete | 1500M |
|---|
| Athlete | 1600M |
|---|
| Athlete | 100H |
|---|
| Athlete | 110H |
|---|
| Athlete | 3000M |
|---|
| Athlete | 3200M |
|---|
| Athlete | LONG |
|---|---|
| Meg Schluns, SR | 16-01.75 |
| Lauren Young, JR | 15-08.50 |
| Athlete | HIGH |
|---|
| Athlete | SHOT |
|---|
| Athlete | DISC |
|---|
| Athlete | 100W |
|---|
| Athlete | 200W |
|---|
| Athlete | 400W |
|---|
| Athlete | SPW |
|---|
| Athlete | PV |
|---|
| Athlete | 300H |
|---|
| Athlete | TJ |
|---|---|
| Lauren Young, JR | 33-05.00 |