Scores
SC Invite 11th 22
News
No recent news
Saturday, Dec 2
BOYS WRESTLING

SC Invite

1
Philip/Kadoka Area/Wall
2
New Salem/Almont, ND
3
Stanley County
4
Lyman
5
Bennett County
6
Potter County
7
Newell
8
Mobridge-Pollock
9
Ipswich/Bowdle
10
Lemmon/McIntosh
Plus 4 more
12/2 · 10:00 AM CT Parkview Auditorium
Friday, Dec 8
BOYS WRESTLING

Rapid City Invite

Bismarck St. Mary's, ND
Tea Area
Cheyenne-Eagle Butte/Dupree/Tiospaye Topa
Beresford/Alcester-Hudson
O'Gorman
Eaton, CO
Belle Fourche
Hot Springs
Spearfish
Deer Park, WA
Plus 45 more
12/8 · 11:00 AM MT The Monument Summit Arena at The Monument
Saturday, Dec 9
BOYS WRESTLING

Rapid City Invite

Tea Area
Cheyenne-Eagle Butte/Dupree/Tiospaye Topa
Todd County
Sioux Falls Washington
Eaton, CO
Beresford/Alcester-Hudson
Berthoud, CO
Belle Fourche
St. Thomas More
Sturgis Brown
Plus 45 more
12/9 · 8:00 AM MT The Monument Summit Arena at The Monument
Saturday, Jan 13
BOYS WRESTLING

Cancelled, Battler Wrestling Tournament

Clark/Willow Lake
Lower Brule
Wishek/South Border, ND
Cheyenne-Eagle Butte/Dupree/Tiospaye Topa
Mobridge-Pollock
Webster Area
Chamberlain
Ipswich/Bowdle
Harding County
Pierre T.F. Riggs
Plus 12 more
1/13 · 10:00 AM CT Gettysburg North Gym
Monday, Jan 15
BOYS WRESTLING

Cancelled, Mobridge-Pollock Invitational

McLaughlin
Ipswich/Bowdle
Lemmon/McIntosh
Cheyenne-Eagle Butte/Dupree/Tiospaye Topa
Mobridge-Pollock
Bennett County
1/15 · 5:00 PM CT Mobridge-Pollock High School
Friday, Jan 19
BOYS WRESTLING

Chamberlain Quad

Todd County
Cheyenne-Eagle Butte/Dupree/Tiospaye Topa
Newcastle/Upton, WY
Chamberlain
Douglas/Rapid City Christian/New Underwood
1/19 · 5:00 PM CT Chamberlain Armory
Saturday, Jan 20
BOYS WRESTLING
Cheyenne-Eagle Butte/Dupree/Tiospaye Topa
Todd County
Faith
Douglas/Rapid City Christian/New Underwood
Milbank
O'Gorman
Huron
Flandreau
Sisseton
Newcastle/Upton, WY
Plus 2 more
1/20 · 9:30 AM CT Chamberlain Armory
Tuesday, Jan 23
BOYS WRESTLING
McLaughlin
Baker, MT
Faith
Lemmon/McIntosh
Harding County
Newell
Dickinson, ND
Mobridge-Pollock
Cheyenne-Eagle Butte/Dupree/Tiospaye Topa
1/23 · 4:30 PM
Saturday, Feb 3
BOYS WRESTLING

Big Dakota Conference Tournament

McLaughlin
Mobridge-Pollock
Chamberlain
Marion/Freeman
Groton Area
Winner Area
Kimball/White Lake/Platte-Geddes
Sully Buttes
Crow Creek
Miller/Highmore-Harrold
Plus 9 more
2/3 · 10:00 AM CT Parkview Auditorium
Saturday, Feb 17
BOYS WRESTLING

Region 3A Wrestling Tournament

Pierre T.F. Riggs
Todd County
Aberdeen Central
Chamberlain
Milbank
Mitchell
Sisseton
Cheyenne-Eagle Butte/Dupree/Tiospaye Topa
Huron
2/17 · 10:00 AM CT T.F. Riggs High School
Scores
SC Invite 11th 22
News
No recent news
Team Information
Level Varsity
Class Class A
Region Region 3A
News
No recent news
Privacy | Terms | © 2024 BOUND